Ostoskorin sisältö0  tuotetta - Yhteensä 0.00 €

Henkilökunta

Helsinki

Anne Suokas-Cunliffe
johtaja, psykologi, psykoterapeutti anne.suokas@traumaterapiakeskus.com
Peter Wallin
sosiaalityöntekijä, psykoterapeutti
peter.wallin@traumaterapiakeskus.com
+358405599749

Marjo Ruismäki
psykologi, psykoterapeutti
marjo.ruismaki@traumaterapiakeskus.com
+358440566592
Lisa Friberg
psykologi, psykoterapeutti
lisa.friberg@traumaterapiakeskus.com
+358447005408

Anna-Maija Lampinen
psyk.esh, psykoterapeutti
anna-maija.lampinen@traumaterapiakeskus.com
+358443042835

Karita Turbi
toimistonhoitaja, koulutuskoordinaattori
karita.turbi@traumaterapiakeskus.com
+358451130578
Johanna Seppä
taloussihteeri
johanna.seppa@traumaterapiakeskus.com
+358447583350

Oulu

Tuija Korhonen
Oulun toimiston vastaava, psykologi, psykoterapeutti
tuija.korhonen@traumaterapiakeskus.com
+358451208493
Ei tällä hetkellä mahdollisuutta ottaa vastaan uusia terapia-asiakkaita. 
Kirsti Keskitalo
psyk.esh, perheterapeutti
kirsti.keskitalo@traumaterapiakeskus.com
+358447021122

Petteri Mankila
psyk.esh, psykoterapeutti
petteri.mankila@traumaterapiakeskus.com

+358440788844
Maarit Leskelä
toimistosihteeri
maarit.leskela@traumaterapiakeskus.com
+358451130589